Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Житомирські спортсмени посіли призові місця у всеукраїнських змаганнях зі скандинавської ходьби

21.05.2021

Всеукраїнські змагання зі скандинавської ходьби відбулися у Запоріжжі на острові Хортиця. Захід, організований Федерацією спортивного туризму України  спільно з Всеукраїнською Федерацією скандинавської ходьби, об’єднав як досвідчених учасників, так і новачків різного віку, з різних куточків України.

Скандинавська ходьба як вид фізичного навантаження в Україні з’явилася порівняно нещодавно, проте з кожним роком набуває дедалі більшого поширення.

У Житомирі такий вид спорту також стає популярним, а кількість його шанувальників стрімко зростає.   Людей зі спеціальними палицями можна побачити в парках, скверах або просто на вулицях нашого міста. Взяли участь житомиряни і у змаганнях 15-16 травня, які проводилися за категоріями: дорослі (18 років та старші),  старші юнаки та дівчата (16-17 років), молодші юнаки  та дівчати (8-15 років). Спортсмени долали дистанції довжиною у 2,5 км, 5 км та 10 км.

Як розповіла керівниця Житомирського представництва Всеукраїнської Федерації скандинавської ходьби та клубу скандинавської ходьби «Nordic Walking.ZT»  Ірина Снігурівська, за підсумками змагань   3 місце серед  молодших юнаків  здобув Сергій Луфаренко (дистанція – 2,5 км), а Ігор Пехтєлєв отримав бронзову медаль  серед спортсменів віком 60-69 років дорослої категорії (дистанція – 10 км).