Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Житомирську малечу запрошують на «Чілдрен Кінофест»

25.05.2021
 Житомирську  малечу запрошують на «Чілдрен Кінофест»
Розпочалася безкоштовна реєстрація на кінотеатральні покази восьмого фестивалю мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест», які проходитимуть з 28 травня до 2 червня у понад 20-ти містах України (перелік кінотеатрів – тут). Частина фільмів також буде продемонстрована онлайн з 28 травня до 6 червня, на сайті «Чілдрен Кінофесту».
До конкурсної програми традиційно ввійшло сім дитячих фільмів, відібраних на найбільших європейських кінофорумах. Юні глядачі виступають у ролі журі фестивалю та голосують за фільми, які сподобалися їм найбільше. Переможця міжнародного конкурсу буде обрано шляхом підрахунку глядацьких голосів та оголошено на онлайн-церемонії закриття фестивалю 6 червня.
Фестиваль закриє володар Гран–прі попереднього року – українська фантастична пригодницька стрічка «Фокстер & Макс» Анатолія Матешка. Фільм буде доступний онлайн на сайті online.childrenkinofest.com.
Реєстрація на кожен фільм кінотеатральної програми розпочинається за чотири дні до його показу. Зареєструватися на покази може кожен охочий – для цього потрібно обрати місто і фільми для перегляду, а також заповнити електронну форму на сайті «Чілдрен Кінофесту».
Зареєструватися на онлайн-покази можна з 28 травня, 9:00.
Фестиваль організовано компанією «Артхаус Трафік» за підтримки Державного агентства України з питань кіно.  Партнером заходу є і Житомирська міська рада.
Із  19 травня відкрито реєстрацію організованих груп дітей від благодійних організацій та фондів, громадських і державних організацій, навчальних та позашкільних закладів.  Координатор фестивалю у Житомирі Ігор Шурпан  тел. 097 648 73 18.