Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Увага! Тимчасове призупинення водопостачання перенесено на 3 червня!

27.05.2021
Увага! Тимчасове призупинення водопостачання перенесено на 3 червня!

Заплановане на 5 червня призупинення водопостачання перенесено на 3 червня. Про це повідомляє КП «Жмтомирводоканал».

У зв'язку із виникненням необхідності якомога швидшої заміни обладнання у водопровідних камерах,  водоканал   переніс дату проведення робіт на водопровідних мережах міста, які передбачають призупинення водопостачання у місті.  

3 червня  комунальне підприємство  розпочне реконструкцію  північного магістрального трубопроводу,  і для  зміни обладнання у водопровідних камерах о 22:00 буде призупинено водопостачання усього міста.  Водопостачання буде поновлено у ніч з 4 на 5 червня.

 Одразу після проведення робіт із заміни запірної арматури буде відбуватися промивка та дезінфекція водопровідних мереж, яка триватиме з 20:00  5 червня до 20:00 6 червня.

Фахівці водоканалу кажуть, що під час проведення промивки та дезінфекції вода у кранах абсолютно безпечна для миття посуду, прання та інших господарських цілей, проте її не можна використовувати для приготування їжі.

Водоканал просить своїх абонентів зробити необхідний запас води  та з розумінням поставитися до ситуації із тимчасовим призупиненням водопостачання.