Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

“Повідомлення про початок процедури врахування пропозицій громадськості щодо розроблення детального плану території земельної ділянки під розміщення індивідуального житлового будинку та господарської будівлі в с. Вереси, вул. Квітки Основ'яненка, 84 на те

28.05.2021

Повідомлення про початок процедури врахування пропозицій громадськості щодо розроблення детального плану території земельної ділянки під розміщення індивідуального житлового будинку та господарської будівлі в с. Вереси, вул. Квітки Основ'яненка, 84 на території Житомирської міської об'єднаної територіальної громади  (далі - ДПТ)”

1. Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації.

Детальний план території розробляється на підставі рішення Житомирської міської ради від 18.06.2020 № 1916 та рішення Вересівської сільської ради від 06.07.2018.

Мета розроблення ДПТ - аналіз параметрів існуючої забудови в кварталі та можливість використання території для розміщення  індивідуального житлового будинку та господарської будівлі.

Документація розробляється у відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності”, ДБН Б.2.2-12:2018 “Планування та забудова територій”, ”Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів“, ДБН Б.1.1.14-2012 „Склад та зміст детального плану території” з урахуванням матеріалів діючої містобудівної документації.

2. Відомості про замовника та розробника  містобудівної документації.

Замовник: Департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради.

Розробник: ПП “ДОМОБУД-ВС”.

Фінансування розроблення ДПТ здійснюється Ганжа Л.І.

3. Інформація про місце і можливість ознайомлення з матеріалами ДПТ.

З матеріалами ДПТ можливо ознайомитись на офіційному сайті Житомирської міської ради https://zt-rada.gov.ua/ в розділі “Детальні плани у розробці” та  в Департаменті містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради  за адресою: м. Житомир, вул. Покровська, 6.

Подання та прийом пропозицій здійснюється за адресою: 10031, м. Житомир, вул. Покровська, 6,  [email protected]

4. Інформація стосовно запланованих інформаційних заходів.

Про дату та час проведення громадських слухань буде повідомлено додатково на сайті Житомирської міської ради https://zt-rada.gov.ua/ в розділі “Оголошення”.

Пропозиції до ДПТ (згідно із п.7 Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України) приймаються від:

1) повнолітніх  дієздатних фізичних осіб, які проживають на території, щодо якої розробляється ДПТ;

2) юридичних осіб, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розробляється ДПТ;

3) власників та користувачів земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої  розробляється ДПТ, та на суміжних з нею територіях;

4) представників органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народних депутатів України, депутатів міської ради.

Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктом 7 вищезгаданого Порядку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності"( 3038-17) пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.“