Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Знахідка у художній школі: шукають автора дитячої картини, створеної у 70-х роках

25.06.2021
Знахідка у художній школі: шукають автора  дитячої картини, створеної у 70-х роках

 Олена Дубініна, директорка художньої школи імені Віктора Шкуринського,  шукає автора картини зі шкільного архіву закладу.  Про це вона розповіла  сьогодні на Майстерні міста, де представила 17 картин вихованців школи.  З-поміж  робіт   - картина невідомого автора. На полотні  зображено арку, що на Старому бульварі у Житомирі.

«Картина  аквареллю написана з любов’ю до свого міста, це відчувається одразу, - каже Олена Дубініна. –  Я знайшла її, коли перебирала роботи зі шкільного архіву.Скажу, що стовідсотково цю роботу створили дитячі руки  десь приблизно у 70-80 роках».

У ті роки програма школи була розрахована для дітей до 9 класу, позаяк школа була  виключно дитячою.  

Про картину   багато хто запитує на виставках, каже директорка  закладу.

Якщо раптом  автор  впізнає свою роботу, він може звернутися до художньої школи,  де  чекає  творіння  з його ще дитячим сприйняттям  рідного міста. Олена Дубініна дуже сподівається на цю зустріч.

До слова, наразі  в Домі  української культури проходить звітна виставка  закладу «Художня школа імені Віктора Шкуринського». Серед  представлених  там робіт  -  гафіка та живопис цьогорічних стипендіатів міського голови Дениса Куликова та Віталіни Даруніної.