Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Понад тисячу житомирян та гостей міста відвідали Водонапірну вежу під час фестивалю (оновлено)

05.07.2021
Понад тисячу житомирян та гостей міста  відвідали Водонапірну вежу  під час фестивалю (оновлено)
Упродовж 26 – 28 червня і 2 – 4 липня під час акції «ФЕСТИВАЛЬ ВЕЖ» Водонапірну вежу Житомира відвідали більше тисячі жителів та гостей міста. Серед них є не лише представники  міст України, а й з-за кордону, зокрема, США.
 
 «Я дійсно була щаслива прогулятись в середині старовинної вежі і почути виступи музикантів. Це неймовірно!», – такими враженнями від вежі поділилась у книзі відгуків гостей акції «ФЕСТИВАЛЬ ВЕЖ» Бетсі з Індіани.
 
В рамках заходу у Водонапірній вежі присутні мали можливість ознайомитись із інформаційною фотовиставкою, де представлені фото різноманітних веж світу та України й описано, а як же використовують їхній простір нині. Крім цього, за участю волонтерів-гідів відбулись 16 безкоштовних екскурсій про історію будівництва вежі та цікавих фактів про неї, а під час відкриття «ФЕСТИВАЛЮ ВЕЖ» 26 червня відвідувачі мали можливість насолодитись виступами музикантів та співаків.
 
Цікавим є факт, що будівництвом житомирської Водонапірної вежі займалась інженерна фірма Државецького і Єжиоранського з Варшави. На відкриття заходу завітав і Генеральний консул Республіки Польща Дамян Цярціньскі.
 
Акція реалізується за сприяння гранту для обдарованої молоді управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради, а авторками акції «ФЕСТИВАЛЬ ВЕЖ» є Аліна Кундіч та Інга Якименко.
 
«Управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради має таку класну опцію – грант міського голови для обдарованої молоді. Коли молодь віком від 14 до 35 років має можливість подати свою ідею, ініціативу, мрію на фінансування й отримати невеликий грант, щоб втілити її в життя, та залучити громаду до нових проєктів. Захист проєктів відбувається перед експертною радою. Я,  як і авторки проєкту,  мрію, щоб наша вежа ожила, бо це одна з візитівок нашого міста», – зазначила начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук.
 
Побачити Водонапірну вежу Житомира (вул. Пушкінська,24) можна 24 липня (субота) з 14:00 до 18:00 (безкоштовні екскурсії: 15:30; 16:30; 17:30).