Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

ФК «Полісся» не буде комунальним: у клубу з’явиться новий власник

27.08.2021
ФК «Полісся» не буде комунальним: у клубу з’явиться новий власник

Сьогодні Житомирський міський голова, представники обласної влади, футбольного клубу «Полісся» та BVG Group Management підписали меморандум про співпрацю.

«Забезпечення успішного функціонування та розвитку професійного футбольного клубу «Полісся» за наступними критеріями: стабільний фінансово-майновий стан, створення матеріально-технічної бази (інфраструктури), досягнення високого спортивного результату (вихід футбольного клубу до Прем’єр-ліги чемпіонату України з футболу та участь у європейських футбольних кубкових турнірах, що проводяться під егідою УЄФА тощо», - йдеться у тексті меморандуму.

Сергій Сухомлин зазначив, що «Полісся» впевнено тримає рівень і  відтепер матиме всі шанси рухатися вище.

BGV Group Management -  відповідальний амбітний інвестор, каже міський голова. Вже понад рік компанія  допомагає клубу. Завдяки їй у «Полісся»  з’явилися автобус та автомобіль. Компанія планує також дооблаштувати  освітлення та вхідну групу на центральному стадіоні.

Міський голова  підкреслює:  підписання меморандуму  між міською радою, обласними радою та адміністрацією та BVG Group Management сприятиме створенню системи, де футболістів для «Полісся»  виховуватимуть змалечку.

«Великий футбол – це великі кошти. Місту було дуже важко тримати високу фінансову планку. Кошти, які витрачалися на утримання клубу, ми скеруємо на розвиток дитячого спорту у Житомирі», - резюмував міський голова.