Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

6 жовтня - день пам’яті Героя Артура Сілка

06.10.2021
6 жовтня  - день пам’яті Героя Артура Сілка

Сілко Артур Олегович  народився 24 травня 1988 року у м. Харкові у родині військовослужбовця. У дитинстві певний час проживав у  Житомирі у бабусі і дідуся.

Після школи Артур Сілко закінчив коледж харчових технологій за спеціальністю «кухар»,  був призваний до лав української армії, потрапив у Житомирську 95-ту окрему аеромобільну бригаду, пізніше був направлений до Львова.

 Після служби він повернувся до Житомира і працював у закладах харчової промисловості,  торговим агентом продуктової мережі.

Коли почалися трагічні для країни події на сході, у березні 2014 року Артур Сілко став солдатом-контрактником другого батальйону 95-ій окремій аеромобільній бригаді. Служив  оператором-навідником великокаліберного кулемета – основної вогневої одиниці БТРів.

Отримав від вдячних жителів міста Краматорська нагрудний знак «За оборону аеропорту».

6 жовтня 2014 року під час оборони Донецького аеропорту під селом Піски тривав мінометний обстріл позицій української армії. Потрібна була допомога, щоб відбити атаку ворога. Сілко Артур Олегович загинув від розривних осколків реактивного снаряду системи «Град».

Артур Олегович 9 жовтня 2014 року похований на Смолянському військовому кладовищі міста Житомира. Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).        

Герої не вмирають!