Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Продовжуються заходи у рамках виконання Меморандуму про взаєморозуміння, що укладений між ЖМР та EUACI

08.08.2022
Продовжуються заходи у рамках виконання Меморандуму про взаєморозуміння, що укладений між ЖМР та EUACI

Продовжуються заходи у рамках виконання Меморандуму про взаєморозуміння, що укладений між Житомирською міською радою та Антикорупційною Ініціативою Європейського Союзу в Україні (EUACI).

Необхідність налагодження в містах-учасниках проєкту «Міста доброчесності» ефективної системи реагування на звернення та запити громадян, їх пріоритезації та залучення громадян до прийняття рішень, вимагає впровадження комплексної системи «Електронна приймальня». Саме ця комплексна система, що орієнтована на двосторонню взаємодію з громадянами, дозволить оптимізувати як сам процес зворотного зв’язку за допомогою сучасних засобів інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), так і організувати процес накопичення інформації, її систематизації та виставлення пріоритетів для міської влади щодо реагування на запити, які надходять від громадян.

Наразі EUACI оголошено тендер на закупівлю Електронної приймальні для Житомирської міської ради та Чернівецької міської ради. Усі зацікавлені суб’єкти можуть подати свої пропозиції до 19 серпня 2022 року. Прийом пропозицій завершується  14:00 за датським часом.

Нагадаємо, що проєкт «Міста Доброчесності» реалізується у п’яти містах України Антикорупційною ініціативою ЄС в України за підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Данії.

https://um.dk/en/about-us/