Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

«Культурний десант» разом з волонтерами Житомира відвідали деокупований Куп’янськ

17.11.2022
«Культурний десант» разом з волонтерами Житомира відвідали деокупований Куп’янськ
7 місяців жителі Куп’янська у Харківській області жили в окупації. Із 57-ми тисячного місто стало 17-ти тисячним. Наприкінці вересня сили ЗСУ звільнили місто, але бомбардування продовжуються надалі. Незважаючи на щоденні вибухи у місто приїжджає Культурний десант, який 1,5 місяці тому заснував культурний рух «Разом», спрямований на об’єднання міст, що не знали окупації та міст, які вже звільнили від загарбників. Відомі українські митці привозять у міста підтримку, обійми, котиків, посмішки, а головне — єдність. Цього разу із концертом завітали: засновник «Культурного десанту» Коля Сєрга, репер Олександр Ярмак, телерадіоведучий Володимир Остапчук. 
Житомир долучився до руху, містяни та волонтери збирали допомогу для людей із деокупованого Куп’янська. У місто відправити продукти харчування, теплі речі, велосипеди, гітари і книги українською.
«Коли ми працювали в деокупованих містах, побачили наскільки це важливо. Ми побачили насправді, яка така бомба заповільненої дії зараз є тут, ця різниця, по кому пройшлася війна і тих, хто про неї тільки чув. Зараз головна мета наша — об’єднувати, зменшувати різницю. Нам потрібно, щоб вони знали, що всі українці молодці, що всі українці разом.  Після деокупації дуже важливо повернути людям віру, що Україна їх не залишила, що вони важливі» — зазначив Коля Сєрга.   
Відтепер Куп’янськ — дружнє місто Житомира, для якого невдовзі знову розпочнеться збір допомоги.