Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Перші зароблені гроші — на ЗСУ. Восьмикласник житомирського ліцею віддав свою премію на акцію «Благодійна гривенька»

19.01.2023
Перші зароблені гроші — на ЗСУ. Восьмикласник житомирського ліцею віддав свою премію на акцію «Благодійна гривенька»
Учень 8 класу ліцею №25 Валентин Машевський із дитинства захоплювався історією. Здобувши перемогу на міському етапі олімпіади з історії, отримав премію для обдарованої молоді у сумі 1250 гривень.
«Минулого року, отримавши перемогу на олімпіаді, я вперше заробив власні гроші. Усі кошти я передав саме на акцію «Благодійна гривенька», щоб підтримати наших Захисників та Захисниць», — Валентин Машевський.
До акції «Благодійна гривенька» долучилися усі заклади освіти. Зібрані кошти витратили на придбання двох квадрокоптерів для військовослужбовців.
«Ідея збору коштів саме на квадрокоптери з’явилася після поїздки до військових у листопаді, адже їх наявність значно покращує ведення бойових дій. Із пропозицією провести акцію я звернувся у департамент, мене підтримали. Саме нашому ліцею значну частину коштів вдалося зібрати на Різдвяному ярмарку», — Ігор Баранов, директор ліцею №23.
До Різдвяного ярмарку долучались усі. Маленька Влада, разом з мамою, робила пастилу із вишні, малини і смородини, яблучні чіпси та гномиків із ниток і бісеру.«Мій тато на війні, я хочу, щоб він відчув мою підтримку і допомогу», — Влада Василевська, учениця 2 класу ліцею №23.