Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Повідомлення про проведення громадських слухань щодо розроблення проєкту містобудівної документації: «Детальний план території в межах с. Вереси в районі провулку Північний на землях Житомирської міської територіальної громади

13.03.2023

Громадські слухання по розгляду вищевказаного проєкту містобудівної  документації відбудуться 17 березня 2023 о 15 год. 00 хв. в прес-центрі Житомирської міської ради (м. Житомир, майдан  імені С.П.Корольова, 4/2).

Для реєстрації   учасників   громадських  слухань є обов’язковою   наявність документів, що  забезпечують ідентифікацію фізичних осіб, представниківюридичних осіб з дотриманням вимог перевірки приналежності учасників громадських слухань до відповідної території та їх представництва.

Пропозиції  (зауваження)  фізичних  та юридичних осіб, які не подали підтвердних документів для забезпечення їх ідентифікації, не  розглядаються.

«Детальний план території в межах с. Вереси в районі провулку  Північний на землях Житомирської міської територіальної громади  Житомирської області» (далі - ДПТ) розробляється на підставі рішення  Житомирської міської ради від 25.03.2021 № 134 “Про надання дозволу на розроблення детальних планів  територій в межах с. Вереси на землях Житомирської міської територіальної громади», завдання на розроблення  ДПТ від  15.04.2021.

Замовник: Департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради.

Розробник: ТОВ «Центр Інвентаризації».

Документація ДПТ розробляється у відповідності до  Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, ДБН Б.2.2-12:2019“ Планування та забудова територій”, ДБН Б.1.1-14:2012 “Склад та зміст детального плану  території”, профільної нормативної документації з врахуванням матеріалів діючої містобудівної документації.

З матеріалами ДПТ можливо ознайомитися на офіційному веб-сайті Житомирської міської ради https://zt-rada.gov.ua/ в розділі “Детальні плани у розробці”- “2021” та  в Департаменті містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради  за адресою: м. Житомир, вул. Покровська, 6, упродовж усього терміну процедури громадського обговорення, який триває з 17 лютого 2023 — по 17 березня 2023 (30 днів з дати оприлюднення матеріалів проєкту ДПТ).

Письмові пропозиції (зауваження) подаються впродовж усього терміну процедури громадського обговорення з 17 лютого 2023 — по 17 березня 2023 замовнику ДПТ Департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради на адресу: 10031, м. Житомир, вул. Покровська, 6 та на  електронну адресу: [email protected].

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Посадова особа замовника містобудівної документації, відповідальна за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень):  головний спеціаліст департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради – Кручко І.П.