Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Дев’ятикласники та восьмикласники міських ліцеїв взяли участь у фіналі інтелектуальної гри «Українська держава — Гетьманщина»

16.03.2023
Дев’ятикласники та восьмикласники міських ліцеїв взяли участь у фіналі інтелектуальної гри «Українська держава — Гетьманщина»
А ви знаєте: коли відбулася подія, яка трактується як одна з перших спроб московії нав‘язати «руській мір»? — а ліцеїсти знають!
Свої знання з історії за право називатися кращими виборювали 9 ліцеїв міста.
Сьогодні дев’ятикласники та восьмикласники міських ліцеїв взяли участь у фіналі інтелектуальної гри «Українська держава — Гетьманщина».
За результатами фінальних раундів визначено переможців:
Абсолютний чемпіон — команда ліцею №25
1 місце здобула команда ліцею № 27
2 місце- команди ліцеїв №;12 та 32
3 місце поділили команди ліцеїв №4, №7, №8, №12, №14, №31 та №32.
Дев’ятикласник Роман з 27-го ліцею історією почав цікавитися з 6 класу. Юнак впевнений, усвідомити себе без знання науки, що вивчає минуле, неможливо. Тому й залюбки погодився стати членом команди від свого навчального закладу.
Яна Мельничук, ліцеїстка 25-го ліцею захоплюється постаттю Богдана Хмельницького. Юнка каже, потрібно вчитися і досліджувати історичне минуле: «Після Перемоги, а вона скоро буде, країні потрібні будуть освічені люди, які розбудовуватимуть країну сильну і вільну».
«Настільки приємно побути у цій атмосфері! Діти згуртовані, вболівають, видно високий рівень підготовки. Вражають і знання, і командна робота, і щирість емоцій за правильну відповідь! Це свідчення сильного, свідомого, патріотично налаштованого підростаючого покоління!», — діляться враженнями Марія Місюрова, заступниця міського голови.