Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі 25 березня відбудеться Здорова прогулянка для всієї родини

24.03.2023
У Житомирі 25 березня відбудеться Здорова прогулянка для всієї родини

25 березня, у Житомирі пройде Здорова прогулянка на свіжому повітрі, під час якої мешканці та гості міста зможуть навчитися скандинавській ходьбі і дізнатися багато корисного про підтримку свого здоров’я. Вхід вільний. Старт о 13:00.

Прогулянка відбудеться за спеціальним маршрутом пішохідною вулицею Михайлівська. Реєстрація на старт кожної групи буде відбуватися на Європейській площі. Охочі можуть зареєструватися у групу, яка стартує у певний час. Щоб обрати зручний для вас час, необхідно зареєструватися за посиланням.

Перед прогулянкою учасники отримають спеціальні палки для скандинавської ходьби та впродовж 20 хвилин спробують освоїти техніку з інструктором. А під час прогулянки зможуть послухати спецвипуск подкасту “Температура нормальна” про те, як підтримувати своє здоров’я щодня.

На заході усі охочі зможуть відвідати медичну зону і проконсультуватися з сімейним лікарем, а також зробити базову перевірку стану свого здоров’я: виміряти артеріальний тиск, перевірити рівень глюкози в крові, визначити індекс маси тіла та вакцинуватися від COVID-19.

Здорова прогулянка реалізується у межах регіональної комунікаційної кампанії “Бустерни свою стійкість!” з підтримки вакцинації від Covid-19, що ініційована Міністерством охорони здоров’я та Центром громадського здоров‘я МОЗ України.