Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Постраждалі від війни родини з дітьми зможуть отримати фінансові виплати від ЮНІСЕФ

03.05.2023
Постраждалі від війни родини з дітьми зможуть отримати фінансові виплати від ЮНІСЕФ

Родини з дітьми, які постраждали від війни та  втратили одного або обох годувальників в результаті військових дій, можуть отримати фінансову допомогу від ЮНІСЕФ. На Житомирщині стартує пілотна програма фінансових виплат для домогосподарств з дітьми, які втратили одного або обох годувальників в результаті військових дій, від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) за підтримки виконавчого партнера фонду в регіоні ГО «НУО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн».

Виплата передбачена на три місяці і нараховуватиметься єдиноразово.

Хто отримає виплати?

На фінансову допомогу можуть розраховувати сім'ї, які втратили одного або обох годувальників в результаті військових дій, перебувають на території Житомирщини та не отримували грошової допомоги від ЮНІСЕФ чи іншої міжнародної гуманітарної організації після 24 лютого 2022 року.

Сума грошової допомоги

Сума фінансових виплат на місяць становить дві тисячі 220 гривень на кожного члена родини, але не більше як на п'ятьох осіб. Родина зможе отримати одноразову допомогу за три місяці.

Як отримати фінансову допомогу?

Аби отримати фінансові виплати родині потрібно звернутися до операторів реєстрацій у своїх громадах на Житомирщині. Адреси операторів реєстрацій можна знайти ТУТ.

Для оформлення допомоги необхідно мати такі документи:

  • паспорт, ІПН;
  • свідоцтво про народження дитини/дітей;
  • номер банківського рахунку у форматі IBAN;
  • підтверджуючі документи статусу родини відповідно до вимог цієї програми.

Якщо родина не має банківського рахунку, допомогу можна буде отримати через грошовий переказ на «Укрпошті».

Для уточнення деталей звертайтесь за телефоном координаційного центру ГО «НУО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн» (067) 490-32-79, (067) 490-32-77