Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У закладі «Музична школа «Смолянка» ЖМР відсвяткували випускний

26.05.2023
У закладі «Музична школа «Смолянка» ЖМР відсвяткували випускний

Цьогоріч школу закінчили 36 юних музикантів, співаків та співачок. 

Випускні іспити вони вже успішно склали, тож учні та викладачі підвели підсумки навчального року та влаштували святковий концерт.

Випускникам вручили свідоцтва про закінчення закладу.

16-річна випускниця Ілона грає на скрипці. «У музичній школі я дуже багато чого дізналася. Думаю, що, продовжу грати та, можливо, продовжу свою музичну освіту. На початку війни я вимушена була поїхати з Житомира. Мені дуже не вистачало скрипки. Я не мала можливості взяти її із собою. Сумувала за музичною школою та друзями», — розповідає скрипалька.

14-річний акордеоніст Владислав свого часу самостійно вирішив навчатися у музичній школі: «Колись батьки запропонували мені записатися у гурток. Я обрав музичну школу. Граю класичну та українську народну музику. Найбільше мені запам’ятався мій перший академконцерт. Спочатку я злякався, але зміг подолати свій страх і зіграв на «Відмінно».

«Умови навчання у цьому навчальному році були особливі. Деякі діти знаходяться закордоном, тому навчалися та складали випускні іспити дистанційно. Проте більшість учнів навчалися офлайн. Я пишаюся цим випуском, тому що на долю дітей випали складні випробування. І вони впоралися з ними», — каже в.о. директора школи Тетяна Баранівська.