Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

На Михайлівській денні табори запрошували дітвору разом провести літо

02.06.2023
На Михайлівській денні табори запрошували дітвору разом провести літо

На базі музичних шкіл, бібліотек, Палацу культури та інших закладів організовується дозвілля для дітей з насичении денним перебуванням. Організатори кажуть: намагаються зробити так, аби дітям у таборах було цікаво і комфортно, а батьки мали змогу спокійно працювати.

За кожне відвідування дитини треба сплачувати певну суму. Безоплатне літнє дозвілля пропонує Міський культурно-спортивний  центр: табори діятимуть при 12-ти підліткових клубах МКСЦ, розташованих в різних регіонах Житомирської громади ( інформація – за тел. 51-20-39).

Для діток ВПО діятиме безоплатний табір в обласній бібліотеці імені Олега Ольжича. Його другий рік поспіль організовує БФ «Карітас Житомир». Тут із дітьми 8-15 років працюватимуть психологи, проводитимуться арттерапевтичні заходи для психологічного розвантаження.

«Місцевих дітей ми також запрошуватимемо задля того, аби дітки, які переселилися в Житомир, могли інтегрувати та знайти друзів. Табір для дітей від 8-ми до 15-ти років...», - розповідає представниця фонду Ніна Недзельська. Табір планує прийняти 90 дітей, уже записалося близько 40-ка.

Культурно-мистецький відпочинок пропонують Художня школа ім. В. Шкуринського та музичні школи нашої громади.

«У нас діти зможуть розважитися та відвідати заняття з малювання. Вартість - 380 грн за день з дворазовим харчуванням, екскурсіями до контактного зоопарку, виставками Для діток від 8-річного віку буде цікаво», - кажуть педагоги художньої школи.

Музична школа імені С. Ріхтера допоможе діткам 7-11 років "розкритися" у творчій студії «Розкрий себе». «Цьогоріч відпочинок платний – 150 гривень за день. Перша зміна стартує 12 червня, друга – 26–го. Тут дітки матимуть змогу ознайомитися з музичними інструментами, відвідати майстеркласи з образотворчого мистецтва. Будуть й екскурсії, хореографія, фільми», - говорить директорка закладу Людмила Кочевенко.

Музична школа імені Б. М. Лятошинського пропонує дітлахам ще й стати артистами. «Ми плануємо постановку музично-театральної  дитячої казки», - розповідає директорка закладу Валентина Чудовська. Поза тим – цікава англійська, екскурсії містом, інтерактивні ігри, майстеркласи з образотворчого мистецтва, бесіди з психологами.

Денний табір діятиме в клубі «Соколова Гора. Напрямок дозвілля - спортивно-культурно-туристичний. «Вартість – 500 грн за два тижні. Дітей будуть вчити, як розкласти намет, збирати туристичний рюкзак. Кожен день буде особливий, будуть знамениті гості, творчі майстеркласи», - розповідає Леся Іваницька, директорка Палацу культури.

Також культурно-мистецький відпочинок пропонують музична школа «Гармонія», філіали бібліотек КЗ «Публічні бібліотеки» міської ради»: №1 (вул. Київська, 36), 16 (вул. Чехова,4), 13 (вул. Космонавтів,14).

Перша зміна стартує вже 12 червня.