Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Оголошення про проведення громадських слухань щодо розроблення проєкту містобудівної документації

02.10.2023
Повідомлення про проведення громадських слухань щодо розроблення проєкту містобудівної документації: «Детальний план території, обмеженої проспектом Незалежності та вулицями Київською, Східною, Болгарською, Транспортною, Михайла Грушевського в м. Житомирі».
 
Громадські слухання по розгляду вищевказаного проєкту містобудівної документації відбудуться05 жовтня 2023 о 15 год. 00 хв. в прес-центрі Житомирської міської ради (м. Житомир, майдан імені С.П.Корольова, 4/2). 
 
Реєстрація учасників громадських слухань розпочнеться о 14 год. 30 хв. Обов’язковою умовою для реєстрації  учасників є  наявність документів, що забезпечують ідентифікацію фізичних осіб, представників юридичних осіб з дотриманням вимог перевірки приналежності учасників громадських слухань до відповідної території та їх представництва. Пропозиції (зауваження) фізичних та юридичних осіб, які не подали підтвердних документів для забезпечення їх ідентифікації, не розглядаються.
«Детальний план території, обмеженої проспектом Незалежності та вулицями Київською, Східною, Болгарською, Транспортною, Михайла Грушевського в м. Житомирі» (далі - ДПТ) розробляється на підставі рішення Житомирської міської ради від 18.12.2017 № 893 “Про надання дозволу на розроблення детальних планів в межах територіальних зон відповідно до Плану зонування м. Житомира», завдання на розроблення від 20.07.2021.
 
Замовник: Департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради.
Розробник: ФОП Молодико Ю.В.  
 
З матеріалами ДПТ можливо ознайомитися на офіційному веб-сайті Житомирської міської ради https://zt-rada.gov.ua/ в розділі «Детальні плани у розробці» - «2021» та в Департаменті містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради за адресою: м. Житомир, вул. Покровська, 6, упродовж усього терміну процедури громадського обговорення, який триває з 20 вересня 2023 — по 20 жовтня 2023 (30 днів з дати оприлюднення матеріалів проєкту ДПТ). 
Письмові пропозиції (зауваження) подаються впродовж усього терміну процедури громадського обговорення з 20 вересня 2023 — по 20 жовтня 2023 замовнику ДПТ Департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради на адресу: 10031, м. Житомир, вул. Покровська, 6 та на електронну адресу: [email protected]
 
Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.
 
Посадова особа замовника містобудівної документації, відповідальна за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень): головний спеціаліст департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради – Кручко І.П.