Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Оголошення про проведення громадських слухань щодо розроблення проєкту містобудівної документації

09.11.2023

Повідомлення про проведення громадських слухань щодо розроблення проєкту містобудівної документації: «Детальний план території, обмеженої вулицями Перемоги, Михайла Грушевського, Покровської у м. Житомир».

Громадські слухання по розгляду проєкту містобудівної документації «Детальний план території, обмеженої вулицями Перемоги, Михайла Грушевського, Покровської у м. Житомир» відбудуться 16 листопада 2023 о 15 год. 00 хв. в прес-центрі Житомирської міської ради (м. Житомир, майдан  імені С.П.Корольова, 4/2).

Реєстрація учасників громадських слухань розпочнеться о 14 год. 30 хв. Обов’язковою умовою для реєстрації  учасників є  наявність документів, що забезпечують ідентифікацію фізичних осіб, представників юридичних осіб з дотриманням вимог перевірки приналежності учасників громадських слухань до відповідної території та їх представництва. Пропозиції (зауваження) фізичних та юридичних осіб, які не подали підтвердних документів для забезпечення їх ідентифікації, не розглядаються.

«Детальний план території, обмеженої вулицями Перемоги, Михайла Грушевського, Покровської у м. Житомир» (далі - ДПТ) розробляється на підставі рішення Житомирської міської ради від 18.12.2017 № 893 «Про надання дозволу на розроблення детальних планів в межах територіальних зон відповідно до Плану зонування м. Житомира», завдання на розроблення  ДПТ.

Замовник: Департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради.

Розробник: ТОВ «ТАМ «Архіград»

Документація ДПТ розробляється у відповідності до  Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану             території», профільної нормативної документації з врахуванням матеріалів діючої містобудівної документації.

З матеріалами ДПТ можливо ознайомитися на офіційному веб-сайті Житомирської міської ради https://zt-rada.gov.ua/ в розділі «Детальні плани у розробці» - «2021» та  в Департаменті містобудування та земельних відносин             Житомирської міської ради  за адресою: м. Житомир, вул. Покровська, 6, упродовж усього терміну процедури громадського обговорення, який триває з 24 жовтня 2023 — по 24 листопада 2023 (30 днів з дати оприлюднення матеріалів проєкту ДПТ).

Письмові пропозиції (зауваження) подаються впродовж усього терміну процедури громадського обговорення з 24 жовтня 2023 — по 24 листопада 2023 замовнику ДПТ Департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради на адресу: 10031, м. Житомир, вул. Покровська, 6 та на  електронну адресу: [email protected].

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Посадова особа замовника містобудівної документації, відповідальна за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень): головний спеціаліст департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради – Кручко І.П.