Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Автівка Mitsubishi Pajero від ліцею №21 поїхала на фронт

06.02.2024
Автівка Mitsubishi Pajero від ліцею №21 поїхала на фронт

Сьогодні у ліцеї № 21 нашим військовим передали автівку марки Mitsubishi Pajero. Кошти на неї упродовж місяця збирали батьки учнів й вчителі закладу.

«Ми проводили ярмарок, на якому можна було придбати різні кулінарні вироби й поробки. Спершу планували зібрати близько 40 тис. грн та закупити для ЗСУ зарядну станцію і устілки з підігрівом, але виявилося більше — 90 тис грн. А після того, як батьки та вчителі долучилися до збору коштів, вийшло 203 тис. грн. Вартість автівки — близько 170 тис. грн. На решту закупили гуму з дисками, вогнегасник. Також тут і хімічні грілки, одноразові душі, енергетики, батончики... Все, що треба для бойових виходів. Один з благодійних фондів доєднався та дав нам кілька сіток та три намети. Машина завантажена максимально», — розповідає вчитель історії ліцею Андрій Могилецький.

 Директорка Світлана Ремінець  передала ключі від авто військовим, а священник Свято-Михайлівського кафедрального собору отець Валерій освятив його для захисту бійців.

«Подарунок від ліцею — неоціненний. Ми використовуватимемо його, щоб возити «зміни» на пости та боєкомплекти, евакуювати поранених та перевозити загиблих», — військовий Олександр.