Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Запрошення на участь в конкурсі з визначення виконавця проектних робіт на об’єкт

07.02.2024
Запрошення на участь в конкурсі з визначення виконавця проектних робіт на об’єкт

ЗАПРОШЕННЯ НА УЧАСТЬ В КОНКУРСІ

З ВИЗНАЧЕННЯ ВИКОНАВЦЯ ПРОЕКТНИХ РОБІТ НА ОБ’ЄКТ

«Реконструкція нежитлового приміщення під соціальний прихисток (гуртожиток) для внутрішньо переміщених осіб та інших соціально вразливих груп населення за адресою:

вул. Домбровського, 16а в м. Житомир»

Комунальна установа «Агенція розвитку міста» Житомирської міської ради (надалі «ЗАМОВНИК») має намір використати кошти програми «Посилення стійкості міст», що фінансується урядом Німеччини та виконується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH для реалізації проекту «Реконструкція нежитлового приміщення під соціальний прихисток (гуртожиток) для внутрішньо переміщених осіб та інших соціально вразливих груп населення за адресою: вул. Домбровського, 16а в м. Житомир».

Цим оголошенням ЗАМОВНИК запрошує підрядників подавати свої конкурсні (комерційні) пропозиції на розробку проектно-кошторисної документації (робочого проекту) для об’єкту «Реконструкція нежитлового приміщення під соціальний прихисток (гуртожиток) для внутрішньо переміщених осіб та інших соціально вразливих груп населення за адресою: вул. Домбровського, 16а в м. Житомир» (ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги).

Конкурсні (комерційні) пропозиції мають бути надіслані до 16.00 (GMT+2) 16 лютого 2024 року на електронну ([email protected]) або поштову (10014, м. Житомир, вул. Покровська, 4) адресу ЗАМОВНИКА.

ЗАМОВНИК залишає за собою право скасувати конкурс, в тому числі у разі відсутності надання грантового фінансування по проекту або перевищення ціни конкурсних пропозицій над орієнтовною вартості робіт, що становить 206,0 тисяч гривень.

Додатки:

1. Завдання на проектування.

2. Звіт з технічного обстеження об’єкту.

Контактний телефон:

+38 (063) 145-72-74, Борис ПАХОЛЮК

Документи

Завдання на проектування
Звіт з технічного обстеження об’єкту