Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Ярмарок літніх можливостей для дітей: презентація варіантів дитячого дозвілля на літній період

25.05.2024
Ярмарок літніх можливостей для дітей: презентація варіантів дитячого дозвілля на літній період

Сьогодні на Михайлівській презентують літні табори для дітей. Всі охочі можуть обрати найкращий варіант дозвілля для своїх  дітей — гуртки: спорт, музика, мовні школи, співи та танці.  

«Сьогодні Михайлівська знову об’єднує друзів, колег та людей, які все літо не відпочиватимуть, а працюватимуть, даруючи дітям дозвілля, радість і відпочинок. Бо у складні воєнні часи, в які ми живемо, дітям дуже потрібна підтримка, виховання та корисні заняття.  Тут сьогодні команди і комунальних, і приватних закладів, які об’єднані однією метою – зробити літо для дітей цікавим та веселим. Адже щасливе дитинство — єдине, чого так прагнуть всі батьки для своїх діточок», — говорить начальниця управління сім’ї молоді і спорту міської ради Ірина Ковальчук.   

Тетяна, мама восьмирічного Артема, розповідає, що хотіла б знайти для свого сина мовний літній табір: «Табір — це нові друзі та знайомства. Це можливість відмінно провести час та  підтягнути англійську. Хочу, щоб за можливості, можна було б вивчати ще одну іноземну мову», — каже жінка. 

«Наші табори — це місце, де кожен знайде щось для себе. Ми пропонуємо: артмайстерні для креативних, екскурсії для допитливих, кінопокази для мрійників, захоплюючі квести для поціновувачів пригод, а також корисні зустрічі з представниками ДСНС та БФ "Червоний Хрест" для тих, хто прагне знати більше про безпеку та першу допомогу. Наші літні денні табори безоплатні та розраховані на маленьких житомирян віком від 6 до 16 років», — Оксана Крук, директорка  міського культурно-спортивного центру Житомирської міської ради.  

Якщо ви бажаєте, щоб Ваші діти занурились у світ неймовірних вражень та незабутніх пригод цього літа, — не зволікайте та приходьте на Михайлівську. Оберіть кращий варіант для Вашої дитини.  

Ярмарка літніх таборів працює сьогодні до 18:00.