Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Волонтери Корпусу Миру: «Житомиряни відкрили нам неймовірну Україну – з надзвичайно щирими, гостинними людьми, вражаючою історією»

26.10.2017
Волонтери Корпусу Миру: «Житомиряни відкрили нам неймовірну Україну – з надзвичайно щирими, гостинними людьми, вражаючою історією»

З 25 вересня у Житомирі шість волонтерів Корпусу Миру США разом із працівниками Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді опрацьовують різні методики для роботи із соціально вразливими групами, проводять тренінги, засідання за круглим столом.

«Волонтери Корпусу Миру працюють з нами за програмою надання допомоги різним соціальним групам дітей та молоді: дітей-сиріт; дітей учасників АТО та інших категорій. Вже перший спільний тренінг «Що є професія у житті кожної людини» для слухачів Інформаційної школи профорієнтації  показав наскільки важливим та корисним є таке спілкування. Незважаючи на різну ментальність, культуру, вік волонтерів та слухачів нашої школи, атмосфера була неймовірно доброзичливою, майже родинною. Цікаво, що своє спілкування волонтери будують без інформаційного навантаження. Комунікація ґрунтується на дуже позитивному  емоційному рівні, не відчувається ні мовних, ні вікових бар’єрів», - розповідає Ольга Юрченко, директор Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Також волонтери Корпусу Миру разом з працівниками Центру розробляють програму тренінгу для дітей з родин внутрішньо переміщених осіб - «Позитивне ставлення до себе». Саме за ініціативи волонтерів  утворено Клуб вивчення англійської мови, де щотижня працівники Центру удосконалюють знання з англійської мови.

«Волонтерам дуже подобається у Житомирі. Вони кажуть: «Житомиряни відкрили нам неймовірну Україну – з надзвичайно щирими, гостинними людьми, вражаючою історією». На першу екскурсію, яку ми проводили для родин учасників АТО, ми також запросили волонтерів. Їм не просто сподобалося. Вони були дуже здивовані тим, що у нашому місті збережено так багато історичних пам’яток. Приїзд у Житомир відкрив для них нову Україну – країну із самобутньою культурою та героїчною історією, дуже красивими, талановитими, щирими та гостинними жителями», - ділиться своїми враженнями Ольга Юрченко. 

У місті Житомирі волонтери Корпусу Миру США перебуватимуть упродовж 11 тижнів (до 27 листопада).  Волонтери у навчальних закладах міста викладають англійську мову, допомагають вчителям розширювати асортимент навчальних засобів для роботи в класі, а студентам набути навички володіння англійською.