Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі почали приймати проектні пропозиції для будівництва мультифункціонального спорткомплексу на Старому Бульварі

29.03.2018
У Житомирі почали приймати проектні пропозиції для будівництва мультифункціонального спорткомплексу на Старому Бульварі

У Житомирі почали приймати проектні пропозиції від архітектурних бюро для будівництва мультифункціонального спорткомплексу на Старому Бульварі.

Про це 28 березня на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук написав заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе.

«До уваги архітекторів! Чудова можливість взяти участь у соціально важливому крутому проекті!
У Житомирі планують побудувати новий мультифункціональний спорткомплекс для проведення різних спортивних змагань міжнародного рівня, а також можливості його трансформації у сучасний концертний майданчик. Проект дійсно значущий для міста і важливий в соціальному плані, тому він буде визначатися та реалізовуватися за активної участі громадян та місцевої влади»,
– написав Парцхаладзе.

За словами головного архітектора Житомира Юрія Безбородова, про конкретні строки та цифри говорити зарано, але вже зараз зрозуміло, що з таким масштабним будівництвом місто самотужки не впорається.

«Поки мова йде лише про проектну частину у стадії ескіза. Але, думаю, фінансуватиметься проект за допомогою державного бюджету в тому числі», – зазначив Безбородов.

Необхідні матеріали та ТЗ доступне за посиланням: goo.gl/icnjy8.  Свої роботи в електронному вигляді у форматі PDF архітектурні бюро можуть надсилати до 30 квітня 2018 року включно на адресу: [email protected]. Контактна особа – Юрий Безбородов, тел: 068-858-07-49.