Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

«Обличчя миру»: На зупинках громадського транспорту у Житомирі розмістили світлини українських військових

03.04.2018
«Обличчя миру»: На зупинках громадського транспорту у Житомирі розмістили світлини українських військових

3 квітня на 30-ти зупинках громадського транспорту у Житомирі з’явилися  світлини українських військових, зняті на передовій фотографом Дмитром Муравським.

Ініціаторами соціального проект «Обличчя миру» є благодійний фонд «Повернись живим» та Інформаційно-координаційний центр. Регіональними партнерами та співорганізаторами проекту у Житомирі є БФ «Батальйон волонтер», Житомирська міська рада та Житомирський картонний комбінат.

 «Війна продовжується, а наші хлопці та дівчата там на сході України забезпечують нам мирне життя. Саме завдяки їм ми маємо змогу працювати, навчатися, розважатися. Ми повинні про це пам’ятати. Дякую організаторам цього проекту. На жаль, Дмитро Муравський не зміг приїхати. Дякую Житомирському картонному комбінату, волонтерам, які втілили проект у життя», – зазначив міський голова Житомира Сергій Сухомлин під час презентації проекту.

Житомир став першим містом, де на зупинках громадського транспорту розмістили світлини українських військових. Вже у найближчі дні на маршрут вийде брендований тролейбус.