Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Як подати проект Бюджету участі

07.05.2018
Як подати проект Бюджету участі

Сьогодні, 7 травня в місті розпочато прийом проектів Бюджет участі міста Житомира. Цього року з міського бюджету на реалізацію ідей громадян виділено 15 млн 200 тис грн.

Як отримати кошти на реалізацію власної ідеї?

1. Визначте ідею, яку ви хочете втілити у місті. У межах бюджету участі міста Житомира можуть бути реалізовані ідеї, втілення яких належить до компетенції міської влади та які спрямовані на покращення міста. Термін реалізації проекту не перевищу 1 бюджетний рік.

 2. Оформіть ідею у вигляді проекту

Автором проекту може бути фізична особа або ініціативна група, яка оформила свою ідею у вигляді проектної пропозиції. Проекти поділяються на малі: вартість до 500 тис. грн. та великі – вартість від 500 тис. грн до 1,5 млн грн. Переглянути орієнтовну вартість робіт чи закупівлі товарів можна за цим посиланням https://zt-rada.gov.ua/files/upload/sitefiles/doc1525683345.pdf

3. Знайдіть однодумців

Для участі в конкурсі Ви повинні зібрати голоси підтримки проекту жителів міста Житомира. Збір голосів підтримки за проект передбачає, що опубліковані проекти в електронній системі мають отримати, шляхом голосування за них, необхідну кількість голосів.

 • Якщо Ви подаєте великий проект – необхідно зібрати 30 голосів.

• Якщо Ви подаєте малий проект – необхідно зібрати 10 голосі.

 4. Подайте проект

Проект можна подати на спеціалізованому сайті https://zhytomyr-budget.e-dem.in.ua , авторизувавшись тут за допомогою ЄЦП, або Банку ID або ж у паперовому вигляді (як оформити проектну заявку у дивіться тут https://zt-rada.gov.ua/?3398[0]=3773. Заяви у паперовому вигляді подаються (при собі мати паспорт та ксерокопію паспорта): Житомирська міська рада (майдан ім.С.П. Корольова, 4/2, каб.103), Корольовська районна рада (площа Польова, 8,  каб.308) та Богунська районна рада (вул.Перемоги, 55, каб.307, 312) з 9.00 до 18.00 (будні дні).

Прийом заяв триватиме до 30 червня.