Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

5 вересня стартує проект бюджету участі «Інтелектуальна мережа» - шахові клуби у міських бібліотеках

25.07.2018
5 вересня стартує проект бюджету участі  «Інтелектуальна мережа» - шахові клуби у міських бібліотеках

Про це повідомила, 24 липня, членів Координаційної ради з питань бюджету участі Лариса Харчук, директор КЗ «Централізована бібліотечна система» Житомирської міської ради.

Як відомо, вчора відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань бюджету участі, під час якого заслуховувалися звіти виконавців проектів бюджету участі, що перемогли під час загальноміського голосування у 2017 році.  

Директор КЗ «Централізована бібліотечна система» Житомирської міської ради  розповіла, що проект «Інтелектуальна мережа» - шахові клуби у міських бібліотеках, автором якого є засновник шахової школи «Інтелект» Олена Харчишина, спрямований на те, щоб створити відповідну базу для залучення громадян до відвідування бібліотек і до інтелектуального дозвілля громадян різних вікових категорій: дітей, молоді, людей середнього і поважного віку. Реалізація проекту сприятиме розвитку бібліотек як інтелектуальних осередків міста. Шахові клуби діятимуть за трьома адресами: вул. Добровольчих батальйонів, 3 (Центральна міська бібліотека імені В.Земляка); вул. Київська, 36 (бібліотек-філіал №1), вул. Хлібна, 29  (бібліотек-філіал №3).

«На сьогодні розроблено проект Положення «Інтелектуальна мережа» - шахові клуби у міських бібліотеках, закуплено на 70 000 грн 3-ноутбуки та 1 проектор, на 131 643, 75 грн придбано флітчарти, банери, буклети, шахові годинники, комплекти демонстраційних дощок та інше обладнання, передбачене проектом «Інтелектуальна мережа» - шахові клуби у міських бібліотеках. Плануємо, що 5 вересня відбудеться старт проекту», - прозвітувала Лариса Харчук.

Члени Координаційної ради з питань бюджету участі рекомендували виконавцю проекту доопрацювати проект Положення «Інтелектуальна мережа» - шахові клуби у міських бібліотеках (у частині щодо умов відвідування клубів) та надати управлінню по зв’язках з громадськістю міської ради для оприлюднення на сайті Житомирської міської ради копії усіх первинних документів щодо закупівлі товарів для мережі шахових клубів.