Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Житомирські учні беруть участь у Дні молоді конференції 24-тої конференції сторін Рамкової конвенції ООН про зміну клімату

06.12.2018
Житомирські учні беруть участь у Дні молоді конференції  24-тої конференції сторін Рамкової конвенції ООН про зміну клімату

У місті Катовіце ( Республіка Польща) проходить 24-а Конференція сторін Рамкової конвенції ООН про зміну клімату під назвою Changing together (Змінюючи разом).

Учні українських шкіл, серед яких і вихованці житомирського екологічного ліцею №24 Даша Прокопчук і Настя Іванисько, презентували учасникам конференції результати шкільного конкурсу з використанням мобільного додатку «Кліматичні краплі». Завдяки ньому учні 55 шкіл України скоротили 363 тонни СО2 шляхом здійснення еко-дружніх вчинків.

«Делегація української молоді відкрила День молоді 24-ї конференції сторін Рамкової конвенції ООН про зміну клімату! Учні-переможці конкурсу зробили коротку промову та виконали пісню перед великою аудиторію молодих еко-активістів з різних країн та запросили молодь зі всього світу до участі в шкільному конкурсі з використанням мобільного додатку Кліматичні краплі!», - розповів Кирило Томляк, директор ТОВ «КТ-Енергія».

Юні екологи стали переможцями у конкурсу екологічно-дружніх вчинків, у рамках якого проводили навчальні заняття на тематику зміни клімату та індивідуальних та колективних вчинків щодо скорочення викидів парникових газів та адаптації до зміни клімату, а також вели облік зібраних і переданих на переробку відходів та висаджених дерев.

Нагадаємо, що Житомир може стати другим  містом в Україні, яке отримає Європейську енергетичну відзнаку. 

 22 червня міський голова Сергій Сухомлин та представник міжнародної неурядової організації «350.org» Юлія Пашковська підписали меморандум про співпрацю, що передбачає  здійснення спільних заходів для переходу міста Житомира на 100% відновлюваних джерел енергії до 2050 року. Із 11 по 15 вересня Житомирський міський голова відвідав Глобальний Саміт Кліматичних Дій у Каліфорнії, де заявив  про перехід міста Житомира на 100% відновлюваних джерел енергії до 2050 року.

У 2018 році  темою фестивалю  «Майстерня міста»  став пріоритет  «зелене місто». У рамках фестивалю відбулася презентація мобільного додатку «Кліматичні краплі».