Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Житомир приєднався до всесвітньої акції "30 days of biking"

01.04.2019
Житомир приєднався до всесвітньої акції

З 1 по 30 квітня місто Житомир та Житомирська область приєдналися до всесвітньої акції "30 days of biking" ("30 днів на велосипеді").

Реєстрація вже відкрита на офіційному сайті: http://30daysofbiking.com/pledge-2019.

А також в нашій реєстраційній формі. 

«Основна ідея акції - розпочати сезон велосезон після зими та популяризувати велосипед. Популяризація полягає в тому, що учасник акції дає публічну обіцянку проїжджати не менше 1 кілометру кожен день, без вихідних, в будь-яку погоду і при будь-якому настрої, протягом усього квітня»,- зазначають організатори.

Учасник, які долучаться до акції мають ділиться своїми результатами в соціальних мережах з хештегом #30daysofbiking, #30днівнавелосипеді, підтримуючи інших учасників і просуваючи активний спосіб життя. Всі учасники закріплять флаєр (spoce card) з емблемою акції на переднє колесо і тим самим підтверджують свою участь.

«"30 days of biking" – це гарна ідея для тих хто не катає, або мало катає зимою, втягнутися в сезон і знищити в собі стереотип, що їзда на велосипеді потребує якихось особливих умов», - додають організатори.

В ході акції проводитимуться багато цікавих челленджів і активностей, які не обов'язкові до виконання і до яких може приєднатися будь-хто в будь-який час. А в кінці акції будуть приємні сюрпризи, нагородження і подаруночки найактивнішим.