Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

«Майстерня міста Житомир 2019» розпочала свою роботу

06.06.2019
«Майстерня міста Житомир 2019» розпочала свою роботу

Весело! Корисно! Змістовно! Саме так можна провести час на Майстерні міста в парку імені Гагаріна!

Сьогодні, 6 червня, в парку культури та відпочинку ім. Ю.О. Гагаріна розпочала свою роботу «Майстерня міста Житомир 2019». Урбаністичний фестиваль ідей розвитку міста проходить у Житомирі вже вчетверте.

Цьогорічна Майстерня міста присвячена одному з пріоритетів Концепції  інтегрованого розвитку Житомира до 2030 року «Активне місто», який охоплює такі теми, як культура, спорт, туризм, збереження та розвиток історико-культурної спадщини міста, здоровий спосіб життя, екологічно безпечний міський транспорт, велорух.

Відкрили фестиваль міський голова Сергій Сухомлин та керівник проекту "Інтегрований розвиток міст в Україні", що впроваджується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» Міхаель Енгель.

«Вітаю усіх житомирян з відкриттям «Майстерні міста Житомир 2019». Перш за все - це гарний комунікативний майданчик, завдяки якому генеруються нові ідеї та проекти, що роблять наше місто кращим. Розвиток міста неможливий без співпраці мешканців та влади. Адже лише спільними зусиллями, ми зможемо досягти успіху!», - сказав Сергій Сухомлин.

Фестиваль "Майстерня міста" триватиме 4 дні. Кожного дня на майданчику в парку культури та відпочинку ім. Ю.О. Гагаріна (біля мосту)  презентуватимуть свої ідеї активні житомиряни, представники громадських організацій та влади. Сьогодні з 10.00 свою роботу розпочала ключова локація фестивалю. Протягом дня відбуватимуться виставки, обговорення та презентації.