Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

На Майстерні міста 2019 презентували інфраструктурні проекти Житомира

06.06.2019
На Майстерні міста 2019 презентували  інфраструктурні проекти Житомира

Сьогодні, 6 червня, у рамках фестивалю Майстерня міста 2019, в парку культури та відпочинку імені Ю.О. Гагаріна відбулася презентація інфраструктурних проектів міста Житомира: реконструкція набережної, майданів Соборний та Перемоги, реставрація Водонапірної вежі, а також проекту #ЦЯТОРБА.

У презентації взяли участь представники виконавчих органів міської ради, інститутів громадянського суспільства, учнівська та студентська молодь, ЗМІ.  Учасники заходу разом із спікерами обговорили питання щодо важливості збереження історичної спадщини в місті, значенні проектів реконструкції набережної, майданів Соборний та Перемоги у подальшому розвитку інфраструктури міста. Також учасники заходу ознайомилися із  основними напрямками реалізації проекту #ЦЯТОРБА та у свої виступах наголошували на важливості охорони навколишнього природного середовища, зменшенні використання пластику в побуті, дбайливому відношенні до природи.

Нагадаємо, сьогодні, 6 червня, в парку культури та відпочинку імені Ю.Гагаріна міський голова Сергій Сухомлин та керівник проекту "Інтегрований розвиток міст в Україні", що впроваджується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH», Міхаель Енгель відкрили  IV Урбаністичний фестиваль ідей розвитку міста – Майстерня міста 2019. 

У травні цього року в Житомирі завершився містобудівний конкурс на кращу концепцію реконструкції майданів Соборний та Перемоги. Конкурс було організовано Житомирською міською радою за сприяння проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», виконавцем якого є німецька урядова компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.  В конкурсі брали участь три відібрані команди з Києва, Львова та Івано-Франківська, яким були поставлені завдання:

- розробити концепцію розвитку простору в межах території планування;

- забезпечити гармонійне поєднання та якісний транспортний і просторовий зв’язок між майданами Соборний і Перемоги.

- запропонувати сценарії підсилення загально-міської значущості території.

З результатами конкурсу можна ознайомитися тут: https://zt-rada.gov.ua/?3398[0]=7707

Які проекти реконструкції Водонапірної вежі були відібрані журі читайте за посиланням: https://zt-rada.gov.ua/?3398[0]=4529

Про реконструкцію набережної річки Тетерів читайте тут: https://zt-rada.gov.ua/?3398[0]=6917