Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі продовжується реалізація проекту «Драгонсіті» - гребля на човнах «Дракон»

01.07.2019
У Житомирі продовжується реалізація проекту «Драгонсіті» - гребля на човнах «Дракон»

Сьогодні, 1 липня, в Гідропарку, у рамках проекту Бюджет участі представили другий етап закупівель до проекту «Драгонсіті» - гребля на човнах «Дракон», а саме ще один  10-місний човен «Дракон» в комплекті «Champion Dragon boat International racing standard» (219 900 грн.) та два веслових човна Аутрігер «Outrigger canoe OC-1» (99 999,00 грн.).

«Втілення проекту надасть можливість ефективного використання наявних водних ресурсів для активного дозвілля населення, залучення молоді до занять спортом, якісної підготовки професійних та аматорських команд для гідного представлення на національному, європейському та світовому рівнях», - зауважує автор проекту Дмитро Мороз.

Довідково: веслування на човнах «Дракон» – веслування на великому двадцятимісному каное, з головою дракона і хвостом. Попереду сидить барабанщик, який б'є у великий барабан, задаючи ритм веслярам. Двадцять спортсменів розміщені в каное по десять з кожного боку. На кормі перебуває керманич. Офіційні змагання проводяться тільки на 10-місних і 20-місних човнах на дистанціях від 200 до 2000 метрів в чоловічому, жіночому і змішаному класах. Історія цього виду спорту почалася більше 2000 років тому в Китаї.

Нагадаємо, у Житомирі відбулись змагання з веслування на драгонботах під назвою «Teteriv Dragon».

Нагадаємо, що вже закуплено човен «Дракон» 20-місний.

Детальніше ознайомитись з проектом можна тут