Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Мешканці Житомирської міської ОТГ зможуть купити вже освячені паски

09.04.2020
Мешканці Житомирської міської ОТГ зможуть купити вже освячені паски

У міській раді відбулась зустріч з представниками торгівельних мереж міста, виробниками пасок та духовенством. Так, на зібрані були обговорені питання організації освячення пасок на свято Великодня безпосередньо на виробництві.

Один з найбільших виробників хлібобулочної продукції «Золотий Каравай» висловив підтримку даній ініціативі. Як відомо, більше ніж у 150 торгівельних точках продається продукція даного виробника, найбільші мережі - АТБ, фірмові кіоски підприємства, Полісся Продукт, Квара. Вся пасхальна продукція даного виробника буде надходити у торгові мережі вже  освячена.

«Метро» також долучиться до ініціативи влади. Вся продукція, що буде надходити до торгівельних залів, буде освячена та матиме відповідне маркування. Такі торгівельні марки як ТОВ «Київський БКК», ТОВ «ТД Київхліб», Хлібодар ТЗОВ, основні постачальники продукції, освятять її на виробництві.

Супермаркет «Фуршет» також висловив підтримку: в даній мережі  на території міста Житомира будуть реалізовані також освячені паски. Освячення буде проведено на власному виробництві.

Також, освячена продукція буде продаватись у Львівській майстерні шоколаду. Підприємство домовились про графік випікання та освячення пасок.

«Наша основна мета подбати, щоб усі мешканці отримали освячену продукцію і при цьому залишились вдома. Ми розуміємо, що це не зовсім традиційне святкування Паски, але прошу з розумінням поставитись до впроваджених заходів безпеки. Свято має відчути кожен мешканець Житомирської міської ОТГ.  Для цього ми хочемо, щоб люди мали можливість купити вже освячену паску, і таким чином убезпечити людей від масових скупчень біля храмів.  У цей складний для всіх час здоров’я людей – це найвища цінність. Щиро вдячні виробникам, підприємцям та духовенству за підтримку ініціативи. Пам‘ятайте, що Господь має вокреснути у серцях і душах, а не у великодніх кошиках!», – зауважила Наталія Чиж.

Просимо свідомо поставитись до запроваджених заходів безпеки. Ми робимо все можливе, щоб закликати людей залишатись вдома, будуть організовані прямі трансляції Великодніх богослужінь.

Нагадаємо, що онлайн трансляція богослужінь буде відбуватись згідно графіка.